News:

Version 3.5 has been released. Visit https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=255 to get the most up to date version.

Main Menu
Coinbase

Turkish

Started by jerm, November 09, 2006, 04:39:04 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

esrarengiz

tesekkurler...thanks

Sourcer0X

Türkçe: Arkadaşlar UTF8 Yüklediyseniz lütfen ads.turkish.php dosyasını ads.turkish-utf8.php olarak değiştirin. Eğer karakter sorunu yaşıyorsanız ads.english.php dosyasını kopyalayın.

English: If you are using UTF8 then rename ads.turkish.php to ads.turkish-utf8.php if you are having problems with some characters use ads.english.php file as a new copy ...

tekniker

Arkadaşlar reklam modunu yönetim panelinden kurduktan sonra,bu forumdan indirdiğiniz dil dosyasının adını Ads.turkish.php şeklinde düzenleyip default temanın dil dosyalarının olduğu kalsörün içine atın.. Ben default temada denedim oldu.. Çalışıyor..

st!nger

Thanks,so ur this work ..

a.k

I wont forget to donate you if i will be rich (seriously). Now I can only thank you...

Thanks

Yaseen123

its working in default theme but with other themes i couldnt able to work it. have an advice for me?

bigguy

If you are using a custom theme you will have to edit the template files manually.

nacidilsiz

thanks.bu modun yapımı ve geliştilmesini sağlayan arkadaşlara teşekkür ederim.
bu arada 1.1.2 kullanan arkadaşlar türkçe dil dosyasının adını direkt olarak ads.turkish-utf8.php olarak atmayın önce herhangibi metin editöründe dil kodlamasını utf8 e çevirin ftp den attığınızda dosyanızın ismini kontrol etmeyi unutmayın uzantısı .txt ise .php olarak değiştirin saatlerce kurup sildim ve bu küçük hatamı farkettim uzantıyı değiştirince çatır çatır çalışmaya başladı.
arkadaşlar tekrar tekrar teşekkür ederim.başarılar.

pparker

Quotearkadaşlar merhaba;
şimdi ben sölenenleri harfiyyen yaptım.ancak dil türkçe iken forum configuration altında reklamların butonu çıkmıyor.forum dilini english yapınca admanagement olarak çıkıyor.Ads.turkish.php dosyasını default/language/Ads.turkish.php olarak upload ettim.sorunu nasıl çözebilirim?
ilginçtir ama sorun çözüldü :-\ tekrar türkçe yapınca sorun kalamadı.

collapse

eklediğimiz reklamları geri silme diye birşey varmı ?? çünkü ben öyle biryer göremedim reklam yönetimi panelinde

ayrıca aşağıdaki yerler gözükmüyor..ben ilk mesajdan sonra reklam eklemek istiyorum bunun için hangisi işaretleyeecğim..

http://img151.imageshack.us/img151/1935/ads305zgg0.jpg

realgamer

üye olmanıza gerek yok alın link.. boşuna heriflere üye sayısını kazandırmayın....

link : http://www.smfads.com/forums/index.php?action=dlattach;topic=297.0;attach=207

crazyim

Quote from: nacidilsiz on May 12, 2007, 11:26:42 AM
thanks.bu modun yapımı ve geliştilmesini sağlayan arkadaşlara teşekkür ederim.
bu arada 1.1.2 kullanan arkadaşlar türkçe dil dosyasının adını direkt olarak ads.turkish-utf8.php olarak atmayın önce herhangibi metin editöründe dil kodlamasını utf8 e çevirin ftp den attığınızda dosyanızın ismini kontrol etmeyi unutmayın uzantısı .txt ise .php olarak değiştirin saatlerce kurup sildim ve bu küçük hatamı farkettim uzantıyı değiştirince çatır çatır çalışmaya başladı.
arkadaşlar tekrar tekrar teşekkür ederim.başarılar.

Merhabalar;

Öncelikle bu mod için emeği geçen herkese teşekkür ederim..1.1.2 versiyon kullanmaktayım ve kullandığım tema Clasic YaBB isimli tema..Bu tema için bu modu nasıl çalışır hale getirebilirm..Yardımcı olursanız sevinirim...Teşekkürler..

WHooBAY

if we are using notoriginal theme, whichs files i should edit? and which codes i should add???? coz i cant see ads when i choose edited themes.

PeRSeuS

Thank you ! Teşekkürler  8)

ZEUS__

eferim lem.tankss youu :-*