News:

Help keep this project going by donating or buying adseller pro

Main Menu
Coinbase

Turkish

Started by jerm, November 09, 2006, 04:39:04 PM

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Sixfeetunder

CeeMoo_145

smldmr

Quote from: Teknobeta on January 30, 2009, 04:30:58 AM
thank you jerm
utf 8 Turkish translation
utf 8 çeviri arkadaşlar buyrun
http://rapidshare.com/files/191499476/Ads.turkish-utf8.php.html

acaba dosyayi baska bir yere yükleyebilirmisiniz? Rapidshare dosyanin 10 defadan fazla indirilmesine izin vermiyor. Ya da dosyayi collectors hesabiyla yükleyin.

Simdiden tesekkür ederim

orcunakyol

hatavarya dıl dosyasında eksık

06dejavu

8069  adet üyeniz olmuş ama bence bir daha girmiyorlardır sizler insanları mecburi tutuyorsunuz biey yapıyorsunuz onun extrasını vermek için üye olunacak diyosunuz evet bende bunun için üye oldum işime yarayacak bir modun türkçesi için ama benim işime yarayacak bir site değilki bir daha geliyim görüyorum sadece 6 kişi var ziyaretçi olarak onlarda böcektir umarım kolay gelsin

zemzem70

Evet dil dosyasında hata var galiba. Gerçi bende daha önce bu sorun yoktu ama localde herşeyi sıfırdan kurunca bu moduda sıfırdan kurmak zorunda kaldım. "index.php?action=admod;sa=settings" e girince resimdeki gibi ayarlar kısmı boş gözüküyor.

demir4735

thank you koçum.

lazanya

Ads.turkish-utf8.php  dosyasını yükleseniz iyi olurdu. link ölmüş.

Sarayalti

Modun son sürümü. İçinde hataları giderilmiş Ads.turkish.php ve Ads.turkish-utf8.php dosyaları da bulunmaktadır. Çalışma garantisi yoktur tabi ki.
http://rapidshare.com/files/261038280/ad_mod_v2-3-1_SMF_v1-1-x.zip

asdasd

teşekkürler arkadaşım ellerin dert görmesin .

memurnet

sağolun arkdaşlar ama sanırım sounlu nasıl ekleneceğini yapamadım bir türllü abuk subuk yerlerde çıkmaya başladı  :o

www.memurnet.net

yeni memur alımları başladı,kpp tüm soru ve cevapları. e-book

www.memurnet.net

miki_fiki_86

Quote from: tekniker on April 10, 2007, 06:34:47 AM
Arkadaşlar reklam modunu yönetim panelinden kurduktan sonra,bu forumdan indirdiğiniz dil dosyasının adını Ads.turkish.php şeklinde düzenleyip default temanın dil dosyalarının olduğu kalsörün içine atın.. Ben default temada denedim oldu.. Çalışıyor..

allah razı olsun kardeş senden bende yaptım çalışıor...

kaansef

ilimdunyasi.com

dear brother jerm...

Thank you very much for ad management modification.

I'd like to share with the members site name, please understand me wrong

Thank you very much for everything jerm...